PORTREE

MINIMALISTLIKE PORTREEFOTODE PAKETT

FOTOSESSIOON STUUDIOS, VALGEL VÕI HALLIL TAUSTAL
STUUDIOAEG 1h

Tere, olen Merlis Lätti. Õppisin fotograafiks Tartus, nüüd Kõrgem Kunstikool Pallase nimelises rakenduslikus kõrgkoolis.
Olen portree- ja moefotograafina töötanud mitmeid aastaid ning stuudios pildistamise kogemusi omandanud enim Viimsi Fotostuudio aastatel 2016-2019.
Lisaks pere- ja portreefotodele olen olnud abiks ka ehte- ning rõivadisaineritele modellidega tootefotode pildistamisel ning teinud kaane- ja portreelugude tarvis põnevat koostööd ajakirjaga Mari.
Kuigi viimastel aastatel tegutsen rohkem interjööri ja disaini valdkonnas, on portreefoto mulle endiselt südamelähedane ning meie uus stuudio Raasikul on väga sobiv, et luua sarnaseid fotokaadreid nagu siin allpool toodud näidetel.

Kui soovid endast kauneid portreesid, ametifotosid või kinkida seda rõõmu kellelegi lähedasele, siis võta minuga ühendust!
Pakun pildistuseks aegasid septembris, 2022.

Enne fotosessiooni arutame läbi Sinu soovitud tulemuse. Valmistan olenevalt stiilist ette mõned nõuanded (näiteks väike pooside spikker) ning stuudios kohtudes juhendan Sind terve pildistuse vältel - leiame võttenurgad, mis toovad Sinu ilu kõige paremini esile. Fotosessioon kestab olenevalt soovist 30 min või ühe tunni ning selle aja jooksul jõuame pildistada laiema valiku, millest saad hiljem valida enda lemmikkaadrid, millele teen kauni fototöötluse. Soovi korral jõuab tunnisel pildistusel ka korra rõivaid vahetada.
Portreefotod saab kätte digitaalsete print- ja veebifailidena 2 nädala jooksul valiku kinnitamisest.

Kohtumiseni!


5 PORTREED - 125 EUR
10 PORTREED - 200 EUR


Fotograaf Merlis Lätti

Tel +372 55 657 168
merlis@makaphotography.eu

Contract Upholstery STUUDIO
Jägala maantee 2,
Raasiku
75204 Harju maakond
 Eesti, EU