PORTFOLIO

Interjööri foto


Interjööri pildistamine - fotod äriruumidest, kohvikutest, restoranidest, galeriidest, teistest avalikest interjööridest, ka tootmishoonetest, eramutest jpm.
Kasutan vajadusel lisaks stuudiovalgustust.


Tootefoto interjööris

Toote pildistamine interjööris - fotod mööblist ja sisekujunduse aksessuaaridest valminud interjöörilahenduse osana või interjööri loomine toote pildistuse tarbeks.


Tootefoto

Fotostuudio - tootefotod valgel taustal või loomingulise tootefoto pildistamine stuudios. Liikuv stuudiovalguste komplekt ja valgustelk võimaldavad pildistada teie tooteid ka salongis või tootmishoones kohapeal. Samuti on võimalik pildistada rendistuudiotes. Soovi korral lavastan fotod koos modelliga - interjööri, ruumifunktsiooni, mööbli või aksessuaaride tutvustamiseks. 


Fine Art

Vormistatud fotokunst interjööri. Maastikuvaated ja abstraktsed motiivid loodusest, linnakeskkonnast ning argipäevast.
Kõrgekvaliteedilised giclée prindid Hahnemühle fine art fotopaberil. Käsitööna valminud tammepuust raam, viimistletud soovitud toonis naturaalse peitsi või loodussõbraliku veekindla mineraalvärviga. Happevaba paspartuu. Teose tagakülg on ettevalmistatud foto seinale riputamiseks. Vormistusel on kasutatud spetsiaalset galeriiklaasi, läiked teose pinnal on minimeeritud. Iga foto on autori poolt nummerdatud ja signeeritud ning tuleb koos sertifikaadiga.